02 Jun 2016 (Khamis) – ….sambungan aungerah Unit Kurikulum SMK Majakir 2015.

ANUGERAH MATA PELAJARAN PENCAPAIAN 100% PT3 2015

Pn. Dg. Sarinah Ag. Sura - wakil Panitia Sejarah.

Pn. Dg. Sarinah Ag. Sura – Panitia Sejarah.

Cik Patima Hj. Sami - Panitia Geografi

Cik Patima Hj. Sami – Panitia Geografi

Pn. Zuraidah Zainuddin - Panitia Kemahiran Hidup (Perdagangan Dan Keusahawanan)

Pn. Zuraidah Zainuddin – Panitia Kemahiran Hidup (Perdagangan Dan Keusahawanan & Ekonomi Rumah Tangga)

Pn. Rohiah Bengkui - Panitia Kemahiran Hidup (Kemahiran Teknikal)

Pn. Rohiah Bengkui – Panitia Kemahiran Hidup (Kemahiran Teknikal)

Pn. Wan Maznun Wan Suhaini - Panitia Kemahiran Hidup (Sains Pertanian)

Pn. Wan Maznun Wan Suhaini – Panitia Kemahiran Hidup (Sains Pertanian)

ANUGERAH MATA PELAJARAN PENCAPAIAN 100% SPM 2015

Pn. Emmelyn Irene Mudin - Panitia Pendidikan Seni Visual

Pn. Emmelyn Irene Mudin – Panitia Pendidikan Seni Visual

Pn. Widawati Wasli - Panitia Ekonomi Rumah Tangga

Pn. Widawati Wasli – Panitia Ekonomi Rumah Tangga

Ustazah Dg. Noraidah Bt. Ak. Arsat - Panitia Bahasa Arab

Ustazah Dg. Noraidah Bt. Ak. Arsat – Panitia Bahasa Arab

Pn. Suzan Soindi - Panitia Sains (Biologi, Kimia & Fizik)

Pn. Suzan Soindi – Panitia Sains (Biologi, Kimia & Fizik)

En. Mohd. Farhan Bin Abd. Razak - Panitia Sains Sukan

En. Mohd. Farhan Bin Abd. Razak – Panitia Sains Sukan

Pn. Esther F.E. Sipanul - Panitia Teknologi Maklumat

Pn. Esther F.E. Sipanul – Panitia Teknologi Maklumat

Pn. Lenny Kuan - Panitia EST

Pn. Lenny Kuan – Panitia EST

ANUGERAH MATA PELAJARAN PENCAPAIAN 100% STPM 2015

Pn. Hajijah Hasan - Panitia Pendidikan Seni Visual

Pn. Hajijah Hasan – Panitia Pendidikan Seni Visual

ANUGERAH PENCAPAIAN KPI CEMERLANG SPM 2015

Pn. Dg. Sarinah Ag. Sura - Sejarah (5.06)

Pn. Dg. Sarinah Ag. Sura – Sejarah (5.06)

En. Raynald Ahlai - Sains Sukan (4.78)

En. Raynald Ahlai – Sains Sukan (4.78)

Pn. Emmelyn Irene Mudin - Pendidikan Seni Visual (3.53)

Pn. Emmelyn Irene Mudin – Pendidikan Seni Visual (3.53)

Pn. Widawati Wasli - Ekonomi Rumah Tangga (4.67)

Pn. Widawati Wasli – Ekonomi Rumah Tangga (4.67)

Cik Fenella So Fei Feih - Fizik (4.47)

Cik Fenella So Fei Feih – Fizik (4.47)

ANUGERAH PENCAPAIAN TERBAIK MUET STPM 2015

Angelya Simon - Pencapaian Band 5

Angelya Simon – Pencapaian Band 5

ANUGERAH PELAJAR CEMERLANG PT3 2015

This slideshow requires JavaScript.

ANUGERAH PELAJAR CEMERLANG SPM 2015

This slideshow requires JavaScript.

ANUGERAH PELAJAR CEMERLANG STPM 2015

This slideshow requires JavaScript.

ANUGERAH PELAJAR HARAPAN PRA-UNIVERSITI

Muhammad Fairozan Hazwanshah Bin Yunus

Muhammad Fairozan Hazwanshah Bin Yunus.

ANUGERAH KHAS PENGETUA KATEGORI LELAKI 2015

Mohd Shayade Bin Mohd Jamal.

Mohd Shayade Bin Mohd Jamal.

ANUGERAH KHAS PENGETUA KATEGORI PEREMPUAN 2015

Nur Syuhada Hj Naharudin

Nur Syuhada Hj Naharudin.

Guru PraU bersama pelajar cemerlang PraU sesi 2014/2015.

Pn. Dg. Nismah Abdul Rahman, Penolong Kanan Pra-U SMK Majakir bersama guru-guru Pra-U dan pelajar cemerlang Pra-U sesi 2014/2015.

En. Abidin Marjan, Pegawai Pendidikan Daerah Papar bersama isteri dan anak-anak mereka yang cemerlang di dalam bidang akademik.

En. Abidin Marjan, Pegawai Pendidikan Daerah Papar bersama isteri dan anak-anak mereka yang cemerlang di dalam bidang akademik.

En. Abidin Marjan dan isteri bersama pelajar-pelajar Kelas Rancangan Khas (KRK) SMK Majakir.

En. Abidin Marjan dan isteri bersama pelajar-pelajar Kelas Rancangan Khas (KRK) SMK Majakir.